Casus Program

Casus Program

Casus program, telefonların dinlenmesi konusunda bilinen bütün kuralların değişmesine neden olan özel bir yazılımdır. Söz konusu yazılım sayesinde insanlar sevdiklerini ve yakınında bulunan diğer kişileri anlık olarak takip edebilme imkanı yakalamaktadır. Bu aşamadan sonra ise elde edilen bilgiler sayesinde ya sevdiklerini ya da kendilerini korumaktadır. Korumanın dışında farklı sorunların çözümünde de ilgili programın son derece etkili sonuçlar verdiğinin bilinmesi gerekiyor.

Casus yazılım, sıradan insanların telefon takip yapabilmesini sağlamaktadır. Buna bağlı olarak kişiler, çocuklarının arkadaş çevrelerini bununla kontrol edebilirler. Bilindiği gibi kötü arkadaş çevresi, bir çocuğun başına gelebilecek en büyük felaketlerden birisidir. Bu duruma aileler müdahale etmez ise çocukların sigara, alkol, esrar, uyuşturucu, hırsızlık ve benzer kötü alışkanlıkları kazanması söz konusu olacaktır. Bundan dolayı da casus program, çocukların geleceklerini direkt olarak ilgilendiren bir üründür.

Bu programın kullanılma nedenlerinden birisi de yaşlıların takibidir. Yaşlı takibi denildiği zaman insanlar bunu tam olarak anlamamaktadır. Fakat Alzheimer ya da benzer bir hastalığı olan kişilerin kaybolma ve dolandırılma riskleri çok fazladır. Bu tür durumlardan yaşlıları korumak için çocukların casus program ile anlık olarak takip yapması gerekiyor. Kullanım alanına yönelik olarak verilen bu örneklerin sayısı arttırılabilir.

Casus Program Kurulumu ve Kullanımı

Casus program kurulumu yapılmadan önce bu yazılımın sadece Android cihazlarda çalıştığının dikkate alınması gerekiyor. Bunun haricinde ise SMS ya da arama yapılarak uzaktan kurulum da söz konusu değildir. Bu hususların dışında ise sıradan bir mobil uygulamaya benzer şekilde kurulum yapılabilir. Telefon takip programı kurulumunun nasıl yapılacağına dair internette videolar vardır ve insanlar bunları izleyerek hatasız olarak bu işlemi tamamlayabilir.

Yukarıda bahsedilen hususlar dikkate alındığında yazılım sadece 3 dakikada kurulmuş olacaktır. Bu noktadan sonra ise casus program kullanımına başlanabilir. Program tarafından yapılan işlemlerden bazıları şu şekilde sıralanabilir:

  • Telefon hattı ya da mobil uygulama üzerinden yapılan görüşmelerim tespit ve takip edilmesi
  • Telefon dinlemelerinin otomatik olarak kayıt edilmesi
  • GPS konum bulma
  • Ortam dinleme
  • Ortam izleme
  • Sosyal medya hesaplarının takibi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir